• niedz.. lip 14th, 2024

escop-project.eu

Bezpieczeństwo elektronicznych danych

oznor

złamany pendrive odzyskiwanie danych Odzyskaj skasowane lub usunięte pliki z Android Data Recovery

Możesz użyć programu do odzyskiwania danych Android, aby przywrócić utracone lub usunięte pliki z urządzenia. Program wyświetli monit o określenie miejsca, w którym chcesz zapisać odzyskane pliki. Następnie przywróci utracone dane. Ta metoda jest skuteczna w przywracaniu danych z telefonów z systemem Android bez uszczerbku dla wydajności urządzenia. Wymaga jednak trochę czasu i doświadczenia.

Recoverit

Recoverit to intuicyjny program do odzyskiwania danych, który może być używany zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac. Nie nadaje się tak samo do stosowania na urządzeniach typu telefon. Szybko skanuje pliki i nie spowalnia systemu. Posiada duże podglądy plików, które mogą pomóc w identyfikacji plików, które chcemy odzyskać. Program nie ma jeszcze funkcji naprawy wideo lub odzyskiwania, ale miejmy nadzieję, że te funkcje poprawią się w przyszłych wydaniach.

Inną ważną cechą odzyskiwania danych Recoverit Android jest jego tryb podglądu, który pozwala zobaczyć, jakie dane mogą zostać odzyskane. Daje on również możliwość zatrzymania skanowania podczas procesu skanowania i podglądu danych, które zostały usunięte. W ten sposób możesz być pewien, że dane, które próbujesz odzyskać, zostały odzyskane.

Obsługuje różne urządzenia pamięci masowej, w tym te wyprodukowane przez Samsunga, LG i Apple. Posiada również wsparcie dla ksa-numbers, whoscall i emobile tracker. Dodatkowo posiada opcję ukrytej szafy, która pomaga zarządzać przestrzenią dyskową na urządzeniu. Posiada również program do zarządzania dyskami ze statystykami dysków.

Recoverit jest darmowy i kompatybilny z systemem Windows oraz urządzeniami z systemem Android. Możesz również pobrać wersję próbną, aby przetestować program. Jeśli martwisz się o odzyskanie danych z telefonu, Recoverit Android data recovery jest dobrym wyborem. Może pomóc Ci odzyskać usunięte zdjęcia, wiadomości i inne dane.

Proces odzyskiwania danych Recoverit Android jest łatwy i szybki. Zajmuje tylko 3 proste kroki.

Dr. Fone

Chociaż telefony z systemem Android stały się bardziej niezawodne w ostatnich latach, nadal mają potencjał, aby stracić wszystkie swoje dane, jeśli nie jesteś ostrożny. Wypadki, takie jak twardy reset fabryczny, przypadkowe usunięcie, a nawet złamanie telefonu może wymazać całe dane. Aby odzyskać usunięte dane, musisz mieć odpowiednie oprogramowanie. Oprogramowanie do odzyskiwania danych Wondershare Dr. Fone Android to niezawodne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików, nawet po złamaniu lub rozbiciu telefonu.

Po zainstalowaniu oprogramowania, będziesz musiał autoryzować swoje urządzenie z systemem Android. Aby to zrobić, będziesz musiał zainstalować aplikację Connector na swoim urządzeniu, a także oprogramowanie do odzyskiwania danych Dr. Fone Android na komputerze. Program będzie następnie skanować swoją pamięć masową Android i kartę SD. Jest nawet w stanie skanować uszkodzone telefony Samsung!

Chociaż możesz odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android, możesz nie być w stanie odzyskać wszystkich utraconych plików. Program obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym najnowsze wersje smartfonów. Obsługuje również różne typy plików, w tym zdjęcia, filmy, dokumenty i dzienniki połączeń. Może również odzyskać dane z telefonów, które miały przywracanie ustawień fabrycznych.

Aby skorzystać z oprogramowania, będziesz musiał podłączyć smartfon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Upewnij się, że zezwalasz na debugowanie USB, a następnie wybierz pliki, które chcesz odzyskać. Na ekranie odzyskiwania możesz wybrać odzyskanie zdjęć, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, plików audio, filmów i dokumentów. Po wybraniu danych, oprogramowanie rozpocznie skanowanie urządzenia. Po jego zakończeniu, będziesz mógł zobaczyć podgląd swoich danych.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest bezpieczny w użyciu i ma doskonały wskaźnik sukcesu. Oferuje również funkcję podglądu, która pozwala filtrować dane przed ich odzyskaniem. Co więcej, zawiera dwa różne tryby skanowania. Ponadto zaleca się rootowanie telefonu przed użyciem go do skanowania urządzenia.

7-Data

Jeśli twoja karta SD jest uszkodzona, możesz przywrócić utracone zdjęcia za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych 7-Data Android. Obsługuje on różne formaty obrazów, a także pliki wideo i audio. Może również odzyskać dane z pamięci urządzenia i jest kompatybilny z kilkoma różnymi producentami. Po sformatowaniu karty SD, będziesz mógł uzyskać dostęp do plików, których potrzebujesz za pomocą tego oprogramowania.

Aby użyć 7-Data Android Recovery, podłącz urządzenie z Androidem do komputera przez port USB. Następnie będzie skanować pamięć i zewnętrzną kartę SD. Możesz także skonfigurować ustawienia skanowania, jeśli to konieczne. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie poprowadzi Cię przez proces, ułatwiając Ci odzyskanie plików.

Możesz również użyć 7-Data Android data recovery, jeśli twój telefon jest zakorzeniony. To narzędzie umożliwi Ci dostęp do danych na Twoim zakorzenionym urządzeniu bez kłopotliwego rootowania. Oprogramowanie działa z ponad 5 000 urządzeń z systemem Android. Można go pobrać i używać za darmo. Co więcej, działa na komputerach z systemem Windows.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych 7-Data Android jest łatwe w użyciu i oferuje wiele różnych funkcji. Posiada kreator rowniez-sleek, który może pomóc w odzyskaniu utraconych danych z wielu różnych urządzeń z systemem Android. Jedną z najważniejszych cech tego oprogramowania do odzyskiwania danych jest to, że oferuje ono gwarancję sukcesu.

Oprócz odzyskiwania utraconych plików, oprogramowanie przywróci również inne dane z urządzenia mobilnego. Po zakończeniu skanowania możesz podejrzeć odzyskane pliki i wybrać te, które chcesz zachować.

Eassos

Podczas gdy Eassos Android Data Recovery może mieć przydatną funkcję, może być problematyczny w użyciu. Może powodować problemy z uruchomieniem, a także pozostawić niepożądaną obecność na komputerze. Prostym i skutecznym rozwiązaniem jest odinstalowanie Eassos Android Data Recovery z komputera. Jednak ręczne usunięcie programu może być trudnym zadaniem.

Eassos Android Data Recovery jest kompatybilny z systemem Android 2.1 lub nowszym. Działa z prawie wszystkimi markami Androida, w tym smartfonami i tabletami od Samsunga, LG, HTC i Sony. Pozwala również na podgląd utraconych plików przed ich odzyskaniem. Możesz także wybrać pliki do odzyskania w oparciu o swoje potrzeby.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Eassos Android posiada przydatną funkcję podglądu plików. Możesz wyświetlić podgląd plików, wybrać je i kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby skopiować je do folderu. W ten sposób nie musisz się martwić o przypadkowe skopiowanie ważnych plików na partycję, która cierpi z powodu utraty danych.

Eassos Android data recovery pozwala odzyskać utracone pliki za pomocą aplikacji do odzyskiwania danych. Po pobraniu aplikacji, możesz wyświetlić podgląd plików i wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala również określić folder, w którym zostaną zapisane odzyskane pliki.

Odzyskiwanie plików GT

Korzystając z oprogramowania do odzyskiwania danych GT File Recovery for Android, możesz odzyskać usunięte lub utracone pliki z urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie jest szybkie, potężne i łatwe w użyciu. Program może odzyskać dane z pamięci wewnętrznej telefonu lub karty SD. Może również odzyskać dane z tabletów i pudełek telewizyjnych z systemem Android.

Po zainstalowaniu, GT File Recovery for Android pokazuje zeskanowane pliki w kategoriach, wraz z wszelkimi możliwymi do odzyskania danymi. Pozwala to na podgląd danych i podjęcie decyzji o tym, jak je odzyskać. Oznacza to, że możesz przeglądać zdjęcia i dokumenty, czytać wiadomości lub podglądać kontakty przed ich odzyskaniem. Oprogramowanie pozwala również wybrać, co chcesz przywrócić, i pozwala zapisać dane do różnych formatów.

Ten program może również przywrócić usunięte pliki. Kiedy usuwasz pliki z Androida, system traktuje przestrzeń jako pustą lub „brakującą”. Oznacza to, że urządzenie nie może ich zobaczyć. Nowe pliki mogą nadpisać pliki, co oznacza, że oryginalne są uważane za utracone. Dzięki GT File Recovery możesz łatwo przywrócić dane z usuniętego urządzenia z systemem Android.

Program działa na większości wersji systemu operacyjnego Android. Obsługuje 13+ typów plików, a jego pobranie i używanie jest bezpłatne. Pozwala wybrać konkretne elementy do odzyskania, a nawet można odzyskać pliki z kopii zapasowej z różnych typów sterowników. Wadą GT File Recovery for Android jest to, że często się zawiesza i nie może zaoferować wsparcia.

Jeśli musisz odzyskać dane Androida z pamięci wewnętrznej, powinieneś upewnić się, że zakorzeniłeś swoje urządzenie. Proces rootowania urządzenia może pójść źle, a może skończyć się z ceglanym urządzeniem, które nie reaguje. Więc, zawsze tworzyć kopie zapasowe swoich ważnych danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte