• czw.. cze 20th, 2024

escop-project.eu

Bezpieczeństwo elektronicznych danych

Digital City and cloud computing using artificial intelligence, 5g high-speed connection data analysis. Digital data network connections and global communication background.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie utraconych danych z urządzenia z systemem Android. Po pierwsze, musisz przestać używać telefonu do przechowywania nowych danych. Obejmuje to nagrywanie filmów, aktualizowanie aplikacji i pobieranie nowych rzeczy. Jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz nadpisanie usuniętych plików. Jest to jeden z powodów, dla których niektórzy użytkownicy skarżą się, że ich dane zostały trwale utracone. Innym sposobem na odzyskanie usuniętych danych jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że te narzędzia nie działają dobrze.

Dr. Fone

Przed użyciem narzędzia do odzyskiwania danych android Dr Fone, musisz autoryzować swój telefon z systemem Android. Aby to zrobić, zainstaluj aplikację Connector na swoim telefonie. Po wykonaniu tych czynności oprogramowanie będzie skanować pamięć masową. To narzędzie może skanować wewnętrzną pamięć masową telefonów z systemem Android i karty SD. Działa również na smartfonach Samsung.

Jeśli utraciłeś dane z powodu awarii urządzenia z systemem Android, możesz je przywrócić, korzystając z dwóch procesów odzyskiwania danych oferowanych przez Dr. Fone. Jeśli Twój telefon jest nadal obsługiwany przez kopię zapasową iTunes, możesz zaimportować plik kopii zapasowej do programu. Jeśli jednak Twój telefon nie jest kompatybilny z iTunes, możesz również zaimportować kopię zapasową dysku Google. Następnie będziesz mógł przywrócić swoje pliki w ciągu kilku minut. Po podłączeniu urządzenia do komputera, program automatycznie wykryje urządzenie i rozpocznie skanowanie różnych opcji przechowywania. Gdy zakończy skanowanie, będziesz mógł zobaczyć listę wszystkich plików, które są na nim dostępne.

Po zakończeniu skanowania komputera, można wybrać dane, które chcesz odzyskać. Możesz wybrać zdjęcia, filmy, wiadomości, pliki audio, dokumenty i inne. Można nawet odzyskać usunięte kontakty i dzienniki połączeń. Następnie możesz wyświetlić podgląd plików w komputerze przed przywróceniem ich do telefonu z Androidem.

Proces odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android jest łatwy i szybki dzięki 3-stopniowemu planowi odzyskiwania Dr. Fone. Program skanuje urządzenie z systemem Android i przywraca je w ciągu kilku minut. A ponieważ nie jest wymagane rootowanie telefonu, możesz zaoszczędzić czas i energię.

AirMore

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android ma przyjemny UI i obsługuje wiele formatów plików. Odzyskuje utracone dane zarówno z kart wewnętrznych jak i SD. Program jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami danych, w tym zdjęciami, dokumentami i multimediami. Dodatkowo nie przeszkadza odzyskiwanym plikom.

AirMore to darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android, które jest szybkie i łatwe w użyciu. Posiada funkcję, która pozwala na przeglądanie i wybieranie plików z urządzenia. Możesz także przenieść pliki z AirMore na komputer. Usługa przesyłania danych działa zarówno w urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, a także jest bezpieczna i bezpłatna.

AirMore oferuje również internetową aplikację do zarządzania iUrządzeniami. Aplikacja ta umożliwia zarządzanie plikami na urządzeniu i usuwanie tych, które nie są już potrzebne. Aby uzyskać dostęp do swoich danych, należy zeskanować kod QR na urządzeniu, aby połączyć się z usługą internetową.

Ten program to świetny wybór, jeśli straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu z systemem Android. Obsługuje ponad 6000 modeli i posiada trzyetapowy proces odzyskiwania danych. Jest w 100% bezpieczny i tylko do odczytu, a także pozwala eksportować pliki w różnych formatach. Oferuje również podgląd możliwych do odzyskania danych.

Oprócz obsługi większości urządzeń z systemem Android, AirMore File Transfer for PC oferuje mnóstwo innych funkcji i jest doskonałą alternatywą dla odzyskiwania danych AirMore Android. Obsługuje wszystkie rodzaje danych i jest łatwy w użyciu. Może odzyskać usunięte wiadomości tekstowe i inne dane, a także może być używany do tworzenia kopii zapasowych danych i przenoszenia ich na komputer.

Jihosoft

Podczas korzystania z telefonu zawsze istnieje możliwość, że dane zostaną utracone lub usunięte. Na szczęście istnieje kilka sposobów na odzyskanie utraconych lub usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Niezależnie od tego, czy są to wiadomości tekstowe, historia połączeń, wiadomości WhatsApp, zdjęcia czy pliki audio, Jihosoft Android Data Recovery może odzyskać je wszystkie. Korzystanie z tego programu jest szybkie, proste i niezawodne.

Najpierw pobierz Jihosoft Android Data Recovery ze strony dewelopera. Następnie zainstaluj go na swoim pulpicie. Działa na urządzeniach z systemem Android z systemem 2.1 i nowszym. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić swój czas, nie musząc czekać na zrootowanie urządzenia. Możesz również zapisać swój proces skanowania w programie.

Po zainstalowaniu Jihosoft Android Data Recovery, podłącz swoje urządzenie z Androidem do komputera. Program wykryje Twoje urządzenie, a następnie pokaże pionową listę plików, które może odzyskać. Stąd możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Po odzyskaniu plików, których potrzebujesz, możesz zapisać je na swoim komputerze.

Kolejną cechą Jihosoft Android Phone Recovery jest jego zdolność do odzyskiwania danych ze wszystkich typów urządzeń z systemem Android. Możesz przywrócić zdjęcia i filmy, informacje kontaktowe, dzienniki połączeń i wiele innych. Możesz nawet odzyskać usunięte wiadomości. Ponadto możesz użyć Jihosoft Android Phone Recovery, aby odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android.

Aby korzystać z Jihosoft Android Data Recovery, musisz mieć urządzenie z systemem Android i komputer, który obsługuje debugowanie USB. Potrzebny będzie również kabel USB i odpowiedni sterownik zainstalowany na komputerze. Program można pobrać ze strony internetowej Jihosoft lub z witryny do pobrania.

AnyMP4

Utrata danych na urządzeniach z systemem Android może nastąpić z wielu powodów, w tym awarii oprogramowania, przypadkowego usunięcia, a nawet uszkodzenia fizycznego. Na szczęście na rynku istnieje kilka programów, które mogą pomóc w odzyskaniu utraconych danych. AnyMP4 Android Data Recovery to przyjazne dla użytkownika narzędzie, które szybko skanuje urządzenie z Androidem w poszukiwaniu plików do odzyskania. Jego intuicyjny interfejs i przyzwoity zestaw narzędzi sprawiają, że proces jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Program może być używany z różnymi urządzeniami z systemem Android, a użytkownik nie musi mieć rozległej wiedzy na temat konfiguracji sprzętu lub oprogramowania, aby go używać. Do prawidłowego działania wymaga trybu debugowania USB, ale użytkownik nie musi być ekspertem.

Dzięki AnyMP4 Android Data Recovery for Mac możesz odzyskać usunięte pliki i dane z urządzenia z systemem Android na komputerze Mac. Ten program pozwala również na podgląd odzyskanych danych przed ich przywróceniem. Obsługuje wiele popularnych urządzeń z systemem Android, w tym Samsung GALAXY Serial, LG, HTC, HUAWEI Ascend Mate7 i więcej. Jest szybki, niezawodny i może odzyskać utracone zdjęcia i inne ważne dane.

Kolejną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery jest jego zdolność do skanowania różnych typów danych. Może skanować między innymi wiadomości, kontakty, dzienniki połączeń, dokumenty, obrazy i filmy. Możesz nawet odzyskać utracone lub usunięte zdjęcia za pomocą AnyMP4 Android Data Recovery. Oprócz przywracania utraconych danych na Androida, możesz również użyć go do tworzenia kopii zapasowych danych.

Po pobraniu oprogramowania AnyMP4 Android Data Recovery wyświetli monit o rejestrację. Będziesz musiał podać adres e-mail i kod rejestracyjny, aby rozpocząć korzystanie z programu. Dzięki temu uzyskasz nieograniczony dostęp do wszelkich aktualizacji programu AnyMP4 Android Data Recovery.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte